Młodszy spedytor międzynarodowy

Nie wymagamy doświadczenia w branży TSL

Stanowisko: Młodszy Spedytor Międzynarodowy
Miejsce pracy: Warszawa
Numer referencyjny: WAW/56/2023/01

Opis stanowiska:

  • Organizacja transportów samochodowych
  • Planowanie tras przewozów oraz ustalanie warunków transportu
  • Obsługa obecnych i poszukiwanie nowych klientów.

Wymagania obowiązkowe:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem oraz szybkiego podejmowania decyzji
  • Dobra organizacja czasu pracy, umiejętność planowania zadań
  • Odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie

Dodatkowe:

  • Język francuski na poziomie co najmniej komunikatywnym.
  • Znajomość innego języka będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pełne szkolenie od podstaw w zakresie wymaganym do pracy.
  • 3-miesięczny okres próbny dla nowych pracowników oraz wsparcie doświadczonego spedytora.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikcji
    Po okresie próbnym umowa o pracę.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia opierające się o premię doliczaną do wynagrodzenia zależne od osiąganych wyników.

Aplikację wraz z załączoną poniżej klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych, prosimy przesyłać na adres email: rekrutacja@dualspeed.eu

* „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Dual SPEED sp.k. z siedzibą w Warszawie.”

Oddział: Spedycja Międzynarodowa
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie
Wykształcenie: brak wymagań
Wynagrodzenie: od 42 tyś zł brutto rocznie

Aktualne rekruatacje