Spedytor międzynarodowy z doświadczeniem

Stanowisko: Spedytor Międzynarodowy
Miejsce pracy: Warszawa
Numer referencyjny: WAW/03/2024

Opis stanowiska:

  • Organizacja transportów samochodowych
  • Planowanie tras przewozów oraz ustalanie warunków transportu
  • Obsługa obecnych i poszukiwanie nowych klientów.

Co Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
  • Możliwość pracy hybrydowej.
  • Dostęp do floty nowoczesnych pojazdów o DMC 3.5T oraz sprawdzonej sieci podwykonawców.
  • Narzędzia niezbędne do efektywnej pracy.
  • Elastyczne godziny pracy wspierające równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.

Czego Oczekujemy:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku spedytora międzynarodowego w branży TSL (prowadzenie 3-4 busów).
  • Znajomości rynku transportowego i sieci kontaktów biznesowych (posiadanie bazy własnych klientów będzie dodatkowym atutem).
  • Umiejętności negocjacji i budowania długotrwałych relacji z klientami oraz przewoźnikami.
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności oraz umiejętności pracy w zespole.
  • Minimum język angielski. Znajomości dodatkowych języków będzie dodatkowym atutem.

Jak Aplikować: Jeśli jesteś gotowy dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV i list motywacyjny. Prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Termin Składania Aplikacji: Aplikacje przyjmujemy do 15.03.2024.
Dual Speed to miejsce, gdzie pasja do logistyki łączy się z profesjonalizmem. Dołącz do nas i rozwiń swoje skrzydła w międzynarodowym transporcie. Czekamy na Ciebie!

Aplikację wraz z załączoną poniżej klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych, prosimy przesyłać na adres email: rekrutacja@dualspeed.eu

* „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Dual SPEED sp.k. z siedzibą w Warszawie.”

Oddział: Spedycja
Lokalizacja: Warszawa
Wykształcenie: Wykształcenie średnie, język angielski
Wynagrodzenie: średnio 100 000 zł rocznie

Aktualne rekruatacje